Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.587,-
Nee
2006
2026-02-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Ka met kenteken 04-TR-DN is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Deze auto weegt 962 kg. Sinds 111 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 26-11-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1265 kg |
| Lengte | 3,65 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-12-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-12-29 |
| APK vervaldatum | 2026-11-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Ka hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Ka
Eigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 116.614 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 72 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 904 |
| Periode | 2002-12-18 - 2009-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 21380 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 298 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 19 | 0 | € 1.624,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 1.624,- | |
| 2003 | 1137 | 6 | € 1.489,- | |
| 2003 | 1137 | 6 | € 1.489,- | |
| 2004 | 1244 | 16 | € 1.547,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 1.582,- | |
| 2005 | 2446 | 25 | € 1.401,- | |
| 2005 | 2446 | 25 | € 1.401,- | |
| 2006 | 5139 | 84 | € 1.525,- | |
| 2006 | 5139 | 84 | € 1.525,- | |
| 2007 | 5576 | 111 | € 10.995,- | € 1.628,- |
| 2007 | 5576 | 111 | € 10.995,- | € 1.628,- |
| 2008 | 5618 | 55 | € 9.432,- | € 1.645,- |
| 2008 | 5618 | 55 | € 9.432,- | € 1.645,- |
| 2009 | 201 | 1 | € 9.399,- | € 1.679,- |
| 2009 | 201 | 1 | € 9.399,- | € 1.679,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 14-SJ-VF | |||
| 65-SX-KD | |||
| 14-GJN-9 | |||
| 90-TR-DV | |||
| 61-GDP-7 | |||
| 25-GJN-5 | |||
| 22-GJN-9 | |||
| 61-XG-GT | |||
| 49-GZD-7 | |||
| 82-HFR-5 | |||
| 80-RK-KP | |||
| 63-TB-LR | |||
| 26-HKR-6 | |||
| 62-RF-KH | |||
| 98-XH-PJ | |||
| 24-TH-RJ | |||
| 43-XN-XJ | |||
| 45-TF-HK | |||
| 47-XT-PR | |||
| 10-RH-TP | |||
| 48-XF-RX | |||
| 48-TH-SK | |||
| 25-ZH-BG | |||
| 71-HJN-8 | |||
| 47-GJG-7 | |||
| 73-ZN-ZF | |||
| 90-GZJ-1 | |||
| 06-TP-TK | |||
| 64-XB-XK | |||
| 65-XR-SL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-XN-XD | 2026-05-25 | |||
| 51-PL-XB | 2026-05-23 | |||
| 19-XK-VK | 2026-05-24 | |||
| 22-ZR-ZP | 2026-05-22 | |||
| 43-GJG-5 | 2026-05-23 | |||
| 59-TB-LN | 2026-05-24 | |||
| 75-XN-XG | 2026-05-21 | |||
| 06-SX-KD | 2026-05-20 | |||
| 88-XH-PK | 2026-05-20 | |||
| 61-GJG-8 | 2026-05-23 | |||
| 96-GJN-3 | 2026-05-24 | |||
| 58-TK-ZK | 2026-05-19 | |||
| 61-GKH-6 | 2026-05-22 | |||
| 69-XB-XL | 2026-05-19 | |||
| 89-RH-BK | 2026-05-19 | |||
| 09-SZ-KR | 2026-05-23 | |||
| 57-GSH-6 | 2026-05-19 | |||
| 35-XK-VJ | 2026-05-18 | |||
| 70-GDB-8 | 2026-05-16 | |||
| 64-ZF-XL | 2026-05-19 | |||
| 93-ZK-FF | 2026-05-17 | |||
| 84-RX-GG | 2026-05-16 | |||
| 37-TS-FL | 2026-05-16 | |||
| 34-GSR-9 | 2026-05-16 | |||
| 27-TJ-BV | 2026-05-15 | |||
| 13-HZX-5 | 2026-05-14 | |||
| 15-HJS-8 | 2026-05-23 | |||
| 78-SP-ZK | 2026-05-18 | |||
| 35-XH-PJ | 2026-05-16 | |||
| 78-TR-FF | 2026-05-12 |