Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.524,-
Nee
2004
2026-04-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken 04-PJ-GR is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 61 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Deze auto weegt 936 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 16-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1012 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-08 |
| APK vervaldatum | 2027-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Picanto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 184.099 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 82 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1047 |
| Periode | 2004-06-08 - 2009-07-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 12782 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 61-PT-XK | |||
| 93-PH-RG | |||
| 69-SG-FV | |||
| 36-SG-KT | |||
| 69-SG-LD | |||
| 85-TR-BN | |||
| 22-XD-SR | |||
| 27-TL-SF | |||
| 04-PV-BH | |||
| 65-RR-JJ | |||
| 99-XF-ZJ | |||
| 36-RK-ZV | |||
| 32-PV-FR | |||
| 20-TR-BN | |||
| 66-RS-LG | |||
| 34-RT-ZR | |||
| 73-RZ-VB | |||
| 39-ST-GR | |||
| 78-PV-TJ | |||
| 94-PN-HF | |||
| 32-PV-ZG | |||
| 77-PS-FT | |||
| 04-RH-XF | |||
| 14-TR-BP | |||
| 65-XG-KD | |||
| 82-SZ-GZ | |||
| 61-XF-ZJ | |||
| 82-TR-RF | |||
| 17-PP-VH | |||
| 88-XH-NT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-SB-KK | 2026-05-25 | |||
| 69-TN-HL | 2026-05-18 | |||
| 57-RZ-BL | 2026-05-24 | |||
| 40-SG-HG | 2026-05-24 | |||
| 23-RS-GD | 2026-05-21 | |||
| 28-TR-ZH | 2026-05-20 | |||
| 25-TH-ZT | 2026-05-27 | |||
| 21-TS-LB | 2026-05-11 | |||
| 60-SX-NF | 2026-05-18 | |||
| 31-XN-TH | 2026-05-22 | |||
| 83-TD-DS | 2026-05-09 | |||
| 01-RJ-PR | 2026-05-27 | |||
| 78-TR-ZF | 2026-05-22 | |||
| 47-SR-SP | 2026-05-26 | |||
| 53-SF-HN | 2026-05-17 | |||
| 97-SZ-FR | 2026-05-24 | |||
| 87-TK-RF | 2026-05-24 | |||
| 26-SF-RZ | 2026-05-21 | |||
| 58-RL-NS | 2026-05-21 | |||
| 78-PV-ZG | 2026-05-16 | |||
| 86-TR-RK | 2026-05-12 | |||
| 97-SG-KR | 2026-05-27 | |||
| 75-TG-ZJ | 2026-05-27 | |||
| 49-TS-GN | 2026-05-07 | |||
| 14-PJ-HX | 2026-05-08 | |||
| 32-PT-KV | 2026-05-22 | |||
| 02-TR-RK | 2026-05-10 | |||
| 89-TR-XZ | 2026-05-07 | |||
| 15-RJ-PR | 2026-05-16 | |||
| 51-RD-DJ | 2026-05-15 |