Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.303,-
Nee
2003
2026-04-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa met kenteken 03-NF-DF is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1199 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Met 1.035 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 115 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1035 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1455 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-08-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-08-15 |
| APK vervaldatum | 2026-09-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
4 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa
Eigenaar wijziging
6 jarenHuidige eigenaar
1 maand| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1056 |
| Periode | 2001-01-02 - 2004-10-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 609 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 8 | 1 | € 3.111,- | |
| 2000 | 8 | 1 | € 3.111,- | |
| 2001 | 202 | 9 | € 3.364,- | |
| 2001 | 642 | 30 | € 3.158,- | |
| 2001 | 642 | 30 | € 3.158,- | |
| 2002 | 182 | 9 | € 3.163,- | |
| 2002 | 591 | 20 | € 2.899,- | |
| 2002 | 591 | 20 | € 2.896,- | |
| 2003 | 116 | 0 | € 3.203,- | |
| 2003 | 614 | 42 | € 13.359,- | € 2.840,- |
| 2003 | 613 | 41 | € 13.359,- | € 2.838,- |
| 2004 | 109 | 9 | € 3.076,- | |
| 2004 | 527 | 38 | € 16.285,- | € 2.874,- |
| 2004 | 527 | 38 | € 16.285,- | € 2.874,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 06-NT-KB | 2026-05-19 | |||
| 87-JK-RB | 2026-05-16 | |||
| 33-JG-PP | 2026-05-12 | |||
| 71-HX-XX | 2026-05-09 | |||
| 94-HJ-VT | 2026-05-08 | |||
| 27-PL-SR | 2026-05-01 | |||
| 34-PD-GK | 2026-04-28 | |||
| 45-NF-BJ | 2026-04-24 | |||
| 44-NH-GD | 2026-04-17 | |||
| 03-LX-LV | 2026-04-16 | |||
| 10-PD-NX | 2026-04-04 | |||
| 29-NH-XH | 2026-04-01 | |||
| 93-NX-NT | 2026-04-01 | |||
| 40-PK-XJ | 2026-03-30 | |||
| 37-LS-ZB | 2026-03-29 | |||
| 82-PB-XD | 2026-03-25 | |||
| 95-HT-JX | 2026-03-23 | |||
| 7-KVF-21 | 2026-03-20 | |||
| 62-JL-DB | 2026-03-19 | |||
| 50-ZK-HH | 2026-03-15 | |||
| 57-LJ-RH | 2026-03-13 | |||
| 60-JH-TD | 2026-03-11 | |||
| 13-GT-GS | 2026-03-10 | |||
| JZ-721-J | 2026-03-08 | |||
| 19-NZ-BB | 2026-03-07 | |||
| 41-NR-DG | 2026-03-07 | |||
| 84-GX-GF | 2026-03-05 | |||
| 07-JH-VP | 2026-03-01 | |||
| 41-JL-VK | 2026-02-26 | |||
| 42-JH-LR | 2026-02-26 |