Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.909,-
Nee
2005
2024-07-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 01-RL-LV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.235 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-05-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1310 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1650 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-31 |
| APK vervaldatum | 2027-05-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.949 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.949,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 181.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 65 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1057 |
| Periode | 2004-08-20 - 2006-12-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2200 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 76 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 389 | 3 | € 3.620,- | |
| 2004 | 389 | 3 | € 3.620,- | |
| 2005 | 1692 | 72 | € 3.875,- | |
| 2005 | 1692 | 72 | € 3.875,- | |
| 2006 | 119 | 1 | € 4.040,- | |
| 2006 | 119 | 1 | € 4.040,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 07-PT-ZZ | |||
| 75-TK-GS | |||
| 62-RG-KX | |||
| 99-RG-PK | |||
| 94-PV-BZ | |||
| 10-XR-LL | |||
| 04-SJ-KS | |||
| 37-RD-ZX | |||
| 97-PZ-GB | |||
| 12-RJ-KF | |||
| 03-PP-HH | |||
| 53-RK-DH | |||
| 45-RT-TS | |||
| 49-RK-RJ | |||
| 71-RX-JD | |||
| 71-RS-BS | |||
| 02-RX-ZZ | |||
| 29-RX-FG | |||
| 94-RB-DF | |||
| 17-RS-SR | |||
| 03-RT-PB | |||
| 52-RP-DJ | |||
| 78-RR-PP | |||
| 69-RB-HX | |||
| 18-RF-ZP | |||
| 67-RL-RX | |||
| 89-PZ-GB | |||
| 03-RT-XX | |||
| 80-PV-GH | |||
| 51-SB-RZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-PT-GB | 2026-05-05 | |||
| 89-RZ-HN | 2026-05-15 | |||
| 53-RP-JP | 2026-05-05 | |||
| 32-RR-RT | 2026-05-11 | |||
| 86-RH-DK | 2026-04-24 | |||
| 04-RG-PL | 2026-05-19 | |||
| 18-RZ-SJ | 2026-05-10 | |||
| 18-PR-FS | 2026-04-18 | |||
| 50-RF-FN | 2026-05-07 | |||
| 56-RG-GZ | 2026-04-28 | |||
| 50-PX-BP | 2026-04-30 | |||
| 39-RR-LL | 2026-04-20 | |||
| 54-RG-GZ | 2026-04-29 | |||
| 02-RF-BZ | 2026-04-11 | |||
| 27-RT-HV | 2026-04-25 | |||
| 88-RR-FL | 2026-04-03 | |||
| 85-PT-JR | 2026-03-30 | |||
| 35-RB-FL | 2026-04-24 | |||
| 86-RJ-RF | 2026-04-21 | |||
| 31-RF-PS | 2026-04-24 | |||
| 32-PP-FV | 2026-04-03 | |||
| 54-RP-DJ | 2026-04-02 | |||
| 99-PP-HG | 2026-03-25 | |||
| 40-TR-FP | 2026-04-16 | |||
| 15-RS-SR | 2026-04-03 | |||
| 33-PP-FV | 2026-03-28 | |||
| 19-TG-GX | 2026-03-23 | |||
| 23-SL-LX | 2026-04-08 | |||
| 50-PT-LF | 2026-04-10 | |||
| 16-PR-FS | 2026-05-18 |