Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroen Jumper met kenteken 6-VNS-73 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.985 kg. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Eerste registratie | 2008-01-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2011-06-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroen Jumper gesloten opbouw
|
Recent te koop
2 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
0 eigenaren
Aantal dagen in bezit: 1351
Aantal dagen in bezit: 4320
Aantal dagen in bezit: 2
Aantal dagen in bezit: 741
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Constructiefout in het hef- en borgmechanisme van de reservewiel-lier. Als gevolg daarvan wordt het reservewiel niet op zijn plaats gehouden.
Losraken reservewiel. Hierdoor kan een gevaarlijke verkeerssituatie ontstaan.
De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal controleren of de gemonteerde lier van het type is dat vervangen dient te worden, en indien van toepassing vernieuwen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 0 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 0 |
| Periode | 2022-08-30 - 2022-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 100% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 3 | 1 | ||
| 1995 | 3 | 1 | ||
| 1996 | 1 | 0 | ||
| 1996 | 1 | 0 | ||
| 1997 | 3 | 1 | ||
| 1997 | 3 | 1 | ||
| 1998 | 3 | 1 | ||
| 1998 | 3 | 1 | ||
| 1999 | 2 | 0 | ||
| 1999 | 2 | 0 | ||
| 2000 | 4 | 1 | ||
| 2000 | 4 | 1 | ||
| 2001 | 3 | 0 | ||
| 2001 | 3 | 0 | ||
| 2002 | 4 | 1 | ||
| 2002 | 4 | 1 | ||
| 2003 | 2 | 1 | ||
| 2003 | 2 | 1 | ||
| 2004 | 9 | 5 | ||
| 2004 | 9 | 5 | ||
| 2005 | 8 | 4 | € 8.322,- | |
| 2005 | 8 | 4 | € 8.322,- | |
| 2006 | 24 | 13 | € 8.911,- | |
| 2006 | 24 | 13 | € 8.911,- | |
| 2007 | 58 | 33 | € 9.334,- | |
| 2007 | 58 | 33 | € 9.334,- | |
| 2008 | 72 | 41 | € 9.212,- | |
| 2008 | 72 | 41 | € 9.212,- | |
| 2009 | 26 | 13 | € 41.155,- | € 9.420,- |
| 2009 | 26 | 13 | € 41.155,- | € 9.420,- |
| 2010 | 48 | 27 | € 36.978,- | € 9.630,- |
| 2010 | 48 | 27 | € 36.978,- | € 9.630,- |
| 2011 | 52 | 28 | € 38.283,- | € 9.374,- |
| 2011 | 52 | 28 | € 38.283,- | € 9.374,- |
| 2012 | 16 | 9 | € 42.027,- | € 10.300,- |
| 2012 | 16 | 9 | € 42.027,- | € 10.300,- |
| 2013 | 22 | 12 | € 41.126,- | € 10.106,- |
| 2013 | 22 | 12 | € 41.126,- | € 10.106,- |
| 2014 | 20 | 11 | € 42.685,- | € 10.348,- |
| 2014 | 20 | 11 | € 42.685,- | € 10.348,- |
| 2015 | 29 | 14 | € 43.111,- | € 10.449,- |
| 2015 | 29 | 14 | € 43.111,- | € 10.449,- |
| 2016 | 113 | 49 | € 43.333,- | € 10.665,- |
| 2016 | 113 | 49 | € 43.333,- | € 10.665,- |
| 2017 | 106 | 30 | € 46.206,- | € 11.132,- |
| 2017 | 106 | 30 | € 46.206,- | € 11.132,- |
| 2018 | 99 | 29 | € 44.655,- | € 10.782,- |
| 2018 | 99 | 29 | € 44.655,- | € 10.782,- |
| 2019 | 79 | 24 | € 45.800,- | € 11.055,- |
| 2019 | 79 | 24 | € 45.800,- | € 11.055,- |
| 2020 | 40 | 12 | € 49.236,- | € 11.904,- |
| 2020 | 40 | 12 | € 49.236,- | € 11.904,- |
| 2021 | 46 | 13 | € 50.643,- | € 12.238,- |
| 2021 | 46 | 13 | € 50.643,- | € 12.238,- |
| 2022 | 1 | 1 | ||
| 2022 | 1 | 1 | ||
| 2023 | 58 | 15 | € 54.199,- | € 13.066,- |
| 2023 | 58 | 15 | € 54.199,- | € 13.066,- |
| 2024 | 102 | 23 | € 60.725,- | € 14.633,- |
| 2024 | 102 | 23 | € 60.725,- | € 14.633,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 63.355,- | € 15.258,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 63.355,- | € 15.258,- |